Opinie – trenerzy z kreatywności – Training School

Lista dopuszczonych do kolejnej rundy projektów w ramach subwencji Holenderskiego Grantu Badawczego:

  • C1/D/OPOLSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności firmy poprzez finansowo produkcyjne zoptymalizowanie nowych produktów., ELGUM AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, . Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Progress project
  • 6/L/PODLASKIE-, Personalizowane tafle szklane z kolorową powłoką ceramiczną szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej., JAK SZKŁO PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EKSPORT-IMPORT-HURT SPÓŁKA JAWNA ŻOGAŁA KRZYSZTOF, ŻOGAŁA HALINA, ŻOGAŁA JANUSZ, Dla tego projektu zaakceptowano subwencję na gry szkoleniowe. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • D0/K/PODLASKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnego śrubunku NEW., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Instal-Art” Spółka jawna Stanisław Rudzki, Wojciech Rudzki, Alicja Rudzka, Janusz Gajewski, Alicja Gajewska, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji Instytut Rozwoju Biznesu
  • D2/Z/KUJAWSKO POMORSKIE-, automatyczna reorganizacja technologii numerycznej w firmie w celu zwiększenia wydajności i jakości produkcji krzeseł., Tadeusz Moskała PPTU STOLMOS, Dla tego wniosku ogłoszono dofinansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Profess
  • 5/M/DOLNOŚLĄSKIE-, kompleksowe przygotowanie produkcji innowacyjnych, wielowarstwowych elementów wyposażenia basenów i parków wodnych oraz technologii ich produkcji w oparciu o własne prace badawcze., „FIRMA MAZUR” SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu przyznano dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 8/S/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Zakup innowacyjnych komór wędzarniczych-parzelniczych, TONATO SP Z O.O., Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Integra Consulting
  • B8/X/PODLASKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek systemu służącego do poznawania preferencji gości oraz inteligentnej sprzedaży usług i produktów dodatkowych w obiektach hotelowych przy wykorzystaniu technologii mobilnych, stanowiącego innowacje produktową., OIDOO , Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Schenk Institute
  • 9/B/LUBELSKIE-, Podniesienie konkurencyjności rynkowej dzięki wdrożeniu autorskiego, automatycznego procesu produkcji, monitorowania i zarządzania wyrobem w liniach technologicznych do produkcji bram segmentowych, dwuskrzydłowych i drzwi stalowych. , „GROS” SA, Dla tego aplikacji zatwierdzono dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Kudła. Zalecane szkolenia w instytucie Progress project