Najnowsza zabawa na szkolenia menedżerskie – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece gier dla rynku firm określanych jako SME, fundacji tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od kolejnego miesiąca promujemy grę team building: Komiczne bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w bieg na orientację (Wstępna nazwa tej symulacji jest na razie roboczy – ale odzwierciedla istotę tego modułu.)
Powyższą symulację organizujey na warsztatach z negocjacji, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Gry Symulacyjne .

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Brazylia
Czas prowadzenia całej sesji: 45 minut
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, nie więcej niż 19.
Wyposażenie do gry: klocek do jogi z pianki – sztuk dwie, okulary ochronne – sztuk dwie, pojemnik na długopisy – sztuk osiem, trochę napojów gazowanych, paczka pomarańczowych kredek, nakładka sedesowa dziecięca

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
FINANZIER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, RBB-STAL Spółka Akcyjna, „GRAPHUS PACH” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Mechanicznej Obróbki Metali Ireneusz Mrugalski, „Inter-bud” Przemysław Grabowski, Tartak Usługowy Drabiński Marek, PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Gmina Pakosław, Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie „Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej”, Bielański Klub Sportowy „Hutnik”, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaciel”, Parafialny Klub Sportowy VICTORIA ZERZEŃ, Stowarzyszenie „Vis Major”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Iskierka Nadziei”, Stowarzyszenie Wolne od Przemocy, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Studium sekretarskie”

OPRACOWANIA:
Trenerem nabywającym certyfikację polecamy opracowania:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego-Malcolm McDonald
 • Adam Smith. Życie i idee-James Buchan
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • Kompetencje a wartość przedsiębiorstwa-Grzegorz Urbanek
 • Kulturowe uwarunkowania zarządzania kapitałem ludzkim-Marta Juchnowicz
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Gomunice, motel Gawra, ulica Niska 1
  Opłata za udział: 2000 złotych brutto. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Domowy rosół z kurczaka z makaronem. Drugie danie: Pierś panierowana, frytki, zestaw surówek. Deser: Deser jogurtowy z mango i bananem z posypką z czarnego sezamu . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.