Decyzje – trenerzy z zarządzania – Ośrodek Treningu

Ranking nagrodzonych wnioskodawców w ramach subwencji Francuskiego Grantu Szkoleniowego:

  • 8/M/ŚLĄSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacji procesowej w ramach linii technologicznej do blach ciętych z kręgu oraz blach quarto poprzez zastosowanie obróbki laserowej i precyzyjnej obróbki gięcia, EKOINSTAL HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, . Dla tego zgłoszenia przyznano subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Homo Creatore
  • 0/X/MAŁOPOLSKIE-, automatyczna reorganizacja nowej innowacyjnej technologi produkcji zdmuchiwaczy wody z przewodów i kabli o dużej wydajności osuszania, GAŁKA SEWERYN P.P.H.U. „SEW-MET”, Dla tego wniosku zaakceptowano finansowanie na symulacje strategiczne. Zalecane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje trener mający dobre opinie.
  • 4/B/POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup frezarki sterowanej numerycznie, Skrawmex, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subsydia na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • BB2/J/ŚLĄSKIE-, KODILESS (KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA I LECZENIE SCHORZEŃ SIATKÓWKI ) twórcza implementacja innowacyjnego programu kompleksowej opieki okulistycznej, opartej na najnowszych technologiach, dedykowanego głównie pacjentom z powikłaniami ocznymi cukrzycy, PRYZMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Certes
  • 1/A/ŚLĄSKIE-, Innowacyjne leczenie chorób przyzębia z wykorzystaniem Advanced PRF (A-PRF), NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA „PRODENT” PRZEMYSŁAW JABŁOŃSKI, Dla tego wniosku przyznano subsydia na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Tymochowicz. Zalecane szkolenia w agencji Homo Creatore
  • DE7/L/OPOLSKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH CHODKIEWICZ SP. C., CENTRUM USŁUG MOTORYZACYJNYCH CHODKIEWICZ S.C. WOJCIECH CHODKIEWICZ, TOMASZ CHODKIEWICZ, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Andrzej Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Schenk Institute
  • GG1/N/MAŁOPOLSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnych produktów w postaci bezpiecznego słupka na konstrukcje wsporcze znaków i tablic drogowych oraz innowacyjnego procesu produkcji opracowanych w oparciu o własne badania., „GPT STAL SOLUTIONS” , Dla tego wniosku zatwierdzono subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Batko. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Brainstorm
  • A4/O/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Unikalna mobilna usługa polegająca na segregacji i produkcji kruszyw w oparciu o recycling odpadów betonowych żelbetowych w miejscu ich wytworzenia z wykorzystaniem mobilnego systemu segregacji, WSZOŁA ZDZISŁAW Firma Handlowa „TRANSBUD – WULKAN”, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Santorski. Zalecane szkolenia w instytucie IBD Business School
  • E0/T/ŁÓDZKIE-, poprawa konkurencyjności Przedsiębiorstwa poprzez macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej usługi protetycznej, NZOZ CENTRUM MEDYCZNE REDEN MAYO-DENT B.R.A. MAJ SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu zatwierdzono subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Homo Creatore