Ciekawa zabawa na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu programów dla branży MŚP, organizacji nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od ostatniego roku posiadamy symulację szkoleniową: Szkoleniowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w bierki (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – niemniej pokazuje charakter tej sesji.)
Naszą grę wykorzystujemy na programach z finansów menedżerskich, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Najczęstsze jej wykorzystanie to Gry Symulacyjne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Cypr
Czas trwania pojedynczej rundy: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimum 7, do 16.
Lista potrzebnego sprzętu: kij do unihokeja – sztuk trzy, skrobak do usuwania silikonu – sztuk trzy, ekierki- sztuk osiem, trochę grejpfrutów, paczka koloru zieleni butelkowej kredek, stopień dziecięcy

REFERENCJE
Griffin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Malarski Paweł Czubiel, Maciej Kaczmarek „Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe”, GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PEREK, PLASTWIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SYSTHERM Danuta Gazińska, MIRROR Ewa Orzechowska, Powiat Pleszewski, Miasto Kalisz, WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Stowarzyszenie Dom Tańca, Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi, Klub Kolarski Wilanów, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, Stowarszyszenie Centrum Inicjatyw Międzykulturowych, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Stowarzyszenie Przyjaciół Galerii „Sztuka Niepełnosprawnych Wśród Nas”, Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była również organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Języki inne niż UE”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy lektury:

 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Czy jesteś wystarczająco bystry żeby pracować w Google-William Poundstone
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności -David Airey
 • Zarządzanie wiedzą w organizacjach typu born global-Kaja Prystupa-Rządca
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Systemy zarządzania przedsiębiorstwem – techniki Lean Management i Kaizen -Współczesne koncepcje i metody zarządzania-Kazimierz Zimniewicz

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Hel, obiekt konferencyjny Borków, ulica Wawrzyńskiej 22
  Koszt licencji: 1100 PLN plus VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: bogracz . Drugie danie: Medaliony z polędwicy wieprzowej w sosie z zielonego pieprzu z pieczonymi ziemniaczkami z serkiem czosnkowym i bukietem warzyw. Deser: nugat lodowy wg starej receptury. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.