Zabawy inspiracyjne – wyróżnieni kursanci

Czytelnikom naszego bloga (nazwiska tu na liście) z ukłonami dziękujemy (a ponadto przesyłamy opisane niżej prezenty) za kilka chwil dedykowanych na wypełnienie naszej ankiety, który opracowali nasi coachowie Tomasz Badylowski, Andrzej Drapała, Adam Drewniowski i Tymoteusz Dąbrowski w czasie kursokonferencji Rękodzielnicze Wydarzenia Motywacyjne

  • Oskar Antos, Kurator sądowy , Szaflary, dostaje od nas zaproszenie na warsztat zamknięty „zmiana mentalna i nowoczesne podstawowe narzędzia sprzedażowe” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz książkę „Tablice czasowników niemieckich”
  • Bronisław Borowski, Referendarz sądowy, Wielka Wieś, otrzymuje kupon na panel dyskusyjny „ Automotywacja- czyli jak skutecznie i z satysfakcją zarządzać sobą” lub szkolenie integracyjne plus publikację „Wokół neopogańskich koncepcji Jana Stachniuka”
  • Kornel Zatorski, Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej , Rychtal, otrzymuje kupon na kurs „zarządzanie pracownikami i współpracownikami w praktyce” lub wyjazd team building plus publikację „Bezrobocie i odpowiedzialność”
  • Lech Aleksa, Gięciarz drewna, Nowe Miasto Lubawskie, przyznajemy rabat na moduł coachingowy „ kierowanie zmianą -rola i funkcje szefa w przeprowadzaniu zespołu przez zmiany” lub jedną z naszych gier integracyjnych oraz wydawnictwo „Komputeryzacja i informacja elektroniczna w bibliotekach publicznych: materiały z ogólnopolskiej konferencji”
  • Jaromir Zych, Rewident taboru kolejowego, Oława, zapraszamy gratisowo na szkolenie „Efektywność managerska – mocne strony szefa w zarządzaniu ludźmi” lub wyjazd team building i książkę „Zadruga. Eine völkische Bewegung in Polen”
  • Ryszard Wilkoszewski, Architekt krajobrazu, Goczałkowice-Zdrój, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „Stres w pracy – umiejętność wykorzystania stresu, proaktywności i relaksu” lub wybraną naszą grę szkoleniową i publikację „Prace Instytutu Elektropodstawowe narzędzia, zeszyt 258”
  • Wacław Hajda, Fotoreporter, Zator, wygrywa bilet na panel dyskusyjny „segmentacja i profilowanie pomocy dla klientów ” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a dodatkowo książkę „Kształtowanie relacji powiatowych urzędów pracy z pracodawcami”