Szkolenia inspiracyjne – wyróżnieni uczestnicy

Ponizszym odwiedzającym nasze strony internetowe gorąco składamy wyrazy wdzięczności (a także przyznajemy wymienione niżej podarunki) za uwagę przeznaczoną na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który analizowali nasi konsultanci Tobiasz Choczyński, Joachim Boguś, Bartosz Pańczyk i Ciechosław Łakota w projekcie Sudeckie Leśne Projekty Integracyjne

  • Chrystian Błach, Treser psów , Besko, wygrywa bilet na szkolenie „kierowanie czasem i organizacja pracy” lub szkolenie team building a także publikację „Śmierć książki. No Future Book”
  • Henryk Kasprowicz, Konserwator części, Frampol, wygrywa bilet na kurs „Obudź w sobie lidera!” lub spotkanie firmowe a dodatkowo książkę „Fundusze inwestycyjne – jakie są ich rodzaje, gdzie i jak inwestują nasze pieniądze, jak wybrać najlepszy”
  • Dymitr Radziński, Laborant sekcyjny, Jarocin, zapraszamy gratisowo na wykład „Stres, problem i konflikty w pracy” lub imprezę i zabawę team building plus publikację „”Przerwana” tożsamość. Odtwarzanie i tworzenie tożsamości w społecznościach postmigracyjnych”
  • Stanisław Chełmicki, Epidemiolog , Przedbórz, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „ warsztat negocjacji racjonalnych” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo wydawnictwo „Aborcja między ideologią a doświadczeniem indywidualnym. Monografia zjawiska”
  • Adrian Walewski, Adwokat, Otyń, otrzymuje kupon na wykład „budowanie i efektywna koordynacja w ramach partnerstwa i koalicji. ” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo wydawnictwo „Dyrektor a rada szkoły. Jak skutecznie ułożyć współpracę i podzielić obowiązki”
  • Jaromir Gwiazdowski, Logopeda, Kornowac, dostaje od nas zaproszenie na kurs dofinansowany „Nowy wymiar zarządzania” lub wyjazd integracyjny oraz publikację „Bezrobocie i odpowiedzialność”
  • Anatol Wawrzyniak, Detektyw (prywatny) , Krempna, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „kurs motywacyjny” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo wydawnictwo „Edukacja akademicka szansą na aktywizację zawodową osób z ograniczeniem sprawności”