Symulacje integracyjne – nagrodzeni uczestnicy

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy w pas się kłaniając składamy wyrazy wdzięczności (a także przesyłamy opisane niżej prezenty) za włożony wysiłek na wzięcie udziału w sondażu online, który stworzyli nasi analitycy Zenon Łuszczyk, Arian Dembiński, Klaudiusz Kwaśniewski i Edmund Banka na konferencji Eventy Firmowe

  • Emanuel Dziąg, Monter wiertni, Lutomiersk, otrzymuje kupon na warsztat otwarty „Komunikacja wewnętrzna w kryzysie i zmianach” lub event motywacyjny a także wydawnictwo „Księgarstwo i zawód księgarza w Polsce”
  • Abraham Czekalski, Projektant mody, Janowice Wielkie, otrzymuje kupon na szkolenie „Coaching w zarządzaniu” lub warsztat komunikacji i współpracy plus wydawnictwo „Obowiązki administracji w komunikacji elektronicznej”
  • Leszek Janocha, Aktor , Golub-Dobrzyń, przyznajemy rabat na program e-learning „Samokształcenie kierowane bhp – pracodawcy i osoby kierujące pracownikami” lub imprezę i zabawę team building a ponadto wydawnictwo „Opieka nad osobami przewlekle chorymi w wieku podeszłym i niesamodzielnymi. Podręcznik dla opiekunów medycznych”
  • Pankracy Bubalik, Inżynier telekomunikacji , Lubsko, zapraszamy gratisowo na panel dyskusyjny „innowacyjna prezentacja ” lub zabawę i grę integracyjną a ponadto książkę „Ciało w tańcu analiza i syntezasocjologiczna”
  • Achacjusz Jankowski, Administrator danych osobowych, Bielsko-Biała, przyznajemy rabat na szkolenie „Kurs emisji głosu. szkolenie z emisji głosu.” lub imprezę i zabawę team building oraz książkę „finanse samorządowe. 580 pytań i odpowiedzi”
  • Kacper Kulikowski, Inspektor budowlany, Zbąszynek, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „Telemarketing – sprzedaż przez telefon” lub wyjazd integracyjny a ponadto wydawnictwo „Benefit 7 2013”
  • Justyn Kukla, Meliorant, Rusinów, otrzymuje kupon na szkolenie „systemy komputerowe w firmach rozproszonych” lub szkolenie integracyjne oraz wydawnictwo „Uzależnienie od nowych mediów”