Świeża symulacja na szkolenia firmowe – kurs trenerski

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio programów dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen non profit i administracji samorządowej od kolejnego kwartału udostępniliśmy grę szkoleniową: Absurdalne mistrzostwa w szalonym wariancie zabawy w nie bądz pionkiem (Roboczy tytuł zabawy jest do zmiany – ale oddaje przebieg zadania.)

Proponowaną symulację wykorzystujemy na treningach z finansów menedżerskich, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Wysoko oceniamy wyjazdy biznesowe

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia licencji: Turcja
Czas realizacji samej symulacji bez omówienia: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksymalnie 16.
Lista potrzebnego sprzętu: młotek gumowy – sztuk trzy, trzon do młotka – sztuk sześć, plastikowa temperówka – sztuk dwie, trochę krakersów, paczka beżowych markerów, wyciskacz do czosnku

REFERENCJE
PRO ESTATE SOLUTION S.C. Michał Liskowiak, Jakub Jaskulski, Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, GTS – Spółka Cywilna Grzegorz Stawiński i Przemysław Nawrot , EKOANALITYKA Jerzy Sternal, Concept sp. z o.o., Centrum Wspierania Administracji „PRO PUBLICO” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „BUD-REM” Sp. Jawna – Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk, Gmina Kostrzyn, Gmina Włoszakowice, Gmina Pakosław, Gmina Kępno, Fundacja Correspondance des Arts – Muzeum Książki Artystycznej, Fundacja „Domin”, Klub Inteligencji Katolickiej, Międzyszkolny Klub Sportowy „MKS MDK” przy Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego , Stowarzyszenie „Salutaris” Rozwijania Inicjatyw Pedagogiczno – Psychologicznych, Stowarzyszenie Integracyjne „Jutro Jest”, Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie, Stowarzyszenie Studenckie Centrum Kultury HALS, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Rejonu Wola Bemowo
Symulacja była również realizowana na studiach doktoranckich „Inne nauki architektoniczne, planowania przestrzennego miejskiego i regionalnego”

OPRACOWANIA:
Instrukturom kupującym licencję rekomendujemy te pozycje książkowe:

 • Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza-Song Hongbing
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Lipce Reymontowskie, ośrodek Rezydencja Dwa Stawy, ulica Owsiana 1a
  Cena treningu: 3200 PLN plus VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – jedenaście rat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Wybór pieczonych mięs . Zupa: Zupa z frykadelkami. Drugie danie: Polędwica wieprzowa z patelni, podana z sosem z suszonych śliwek aromatyzowanych brandy, gorącą sałatką z kaszy gryczanej, awokado i rukoli. Deser: Sernik kumy z sosem malinowym. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .