Spotkania inspiracyjne – nagrodzeni kursanci

Poniżej wymienionym osobom z ukłonami składamy wyrazy wdzięczności (a także przyznajemy wymienione poniżej upominki) za czas poświęcony na uzupełnienie kwestionariusza, który realizowali nasi facilitatorzy Jakub Pospieszalski, Jerzy Flach, Aureliusz Kot i Czesław Bochenek w quizie Rękodzielnicze Eventy Integracyjne

  • Rajmund Kwiatkowski, Demograf, Wijewo, zdobywa wejściówkę na trening „Mediacje pracownicze – sposób na konflikty w firmie” lub event motywacyjny oraz książkę „Fundusze Unii Europejskiej”
  • Bazyl Doległo, Asystent prawny, Wąsewo, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „Badanie i weryfikacjapotrzeb szkoleniowych” lub wyjazd integracyjny a ponadto publikację „Jaka polityka spójności po roku 2013?”
  • Bolesław Dziąg, Przewodnik turystyczny górski, Zagórz, zdobywa wejściówkę na moduł coachingowy „Savoir – vivre w biznesie” lub event motywacyjny a ponadto publikację „Neopogaństwo w Polsce a duchowość New Age”
  • Juliusz Dzielski, Projektant mody, Gilowice, przyznajemy rabat na trening „kierowanie konfliktem – strategia, opanowanie, ekologiczne rozwiązania” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo wydawnictwo „Komunikacja niewerbalna”
  • Sławomir Fornalski, Doradca inwestycyjny , Szklarska Poręba, otrzymuje kupon na program e-learning „diagnoza kompetencji zawodowych ” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz wydawnictwo „Zadruga un groupé nationaliste et païen en Pologne”
  • Leon Jagałła, Operator dźwięku , Chorkówka, wygrywa bilet na trening „kierowanie czasem” lub zabawę i grę integracyjną a także wydawnictwo „Wynagrodzenia – praktyczne sposoby rozwiązywania problemów”
  • Stefan Pluta, Audiolog, Włodowice, otrzymuje kupon na wykład „Sztuka argumentacji- przekonywanie bez przemocy” lub wyjazd integracyjny a dodatkowo wydawnictwo „Oddziaływania psychologiczne na rzecz integracji osób z ograniczeniami sprawności”