Rekomendacje – szkolenia z komunikacji – Training Institute

Lista wygranych projektów w programie grantów Francuskiego Grantu Innowacyjnego:

  • 9/Z/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Rozpoczęcie produkcji oraz unowocześnienie na rynek innowacyjnej płyty magnezowej wytwarzanej według własnej, nowo opracowanej technologii., CARBO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu zaakceptowano subwencję na symulacje biznesowe. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • B8/Z/LUBUSKIE-, poprawa innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia firmy poprzez kompleksowe przygotowanie przestrzennej technologii D w procesach projektowania, testowania oraz produkcji lamp operacyjnych. , MCD ELECTRONICS SA, Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener HR: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Homo Creatore
  • AD3/I/ŚLĄSKIE-, ekonomizacja innowacji procesowej i produktowej w spółce DTL w celu podniesienia jej konkurencyjności., DTL SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w spółce IBD Business School
  • AH2/R/OPOLSKIE-, twórcza implementacja innowacyjnej usługi rehabilitacji za pomocą wysoce zaawansowanych technologii, AMED SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Batko. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Akademia przygoda
  • C0/Y/OPOLSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności Platan Spółka z.o.o. poprzez twórcza implementacja nowatorskich usług, Platan Sp z o.o., Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Wojciech Batko. Zalecane szkolenia w instytucie Schenk Institute
  • 7/C/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, twórcza implementacja innowacji produktowej – systemu eksperckiego do wieloparametrowej optymalizacji działań telemarketingowych i sprzedażowych w oparciu o duże, zmienne i różnorodne zbiory danych i algorytmy samouczące się, BIG DATA PROCESSING , Dla tego zgłoszenia zatwierdzono finansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Herra. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Profess
  • –B7/D/MAZOWIECKIE-, Zakup nowoczesnej zgrzewarki do szyn kolejowych w nowym wariancie uniwersalnym – stacjonarno-mobilnym (kompaktowa zabudowa kontenerowa) z unikalną, innowacyjną funkcjonalnością zdalnej komunikacji z bazą użytkownika oraz z serwisem producenta., SIL-TRADE BEATA POLACZEK, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Skała. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Avenhansen
  • DD7/T/LUBELSKIE- Dla tego projektu przyznano dotację na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Kudła. Zalecane w instytucie Progress project