Rekomendacje – szkolenia z komunikacji – Integra House

Ranking nagrodzonych wnioskodawców w ramach dofinansowań Norweskiego Grantu Szkoleniowego:

  • C4/P/MAŁOPOLSKIE-, wprowadzenie do produkcji, montażu, i zamówień modułowej centrali akumulacyjnej z innowacyjnym zbiornikiem z systemem wymiennych wewnętrznych wymienników, sprzęgieł hydraulicznych, co umożliwi dowolną konfigurację z różnymi źródłami Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) dla grzania8/E/KUJAWSKO POMORSKIEchłodzenia, BARON JAN BARON Technika grzewcza, sanitarna, gazowa, Dla tego projektu ogłoszono dotację na symulacje biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje psycholog z firmy Values.
  • AG5/A/KUJAWSKO POMORSKIE-, poprawa konkurencyjności sektora MŚP poprzez ekonomizacja innowacyjnych produktów prozdrowotnych, CZANIECKIE MAKARONY SA, Dla tego projektu zaakceptowano dotację na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Nęcki. Zalecane szkolenia w agencji Brainstorm
  • A4/N/DOLNOŚLĄSKIE-, Lekkie i inteligentne środowisko operacyjne dostępu do systemów odziedziczonych., VENCO SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Marek Batko. Zalecane szkolenia w fundacji IBD Business School
  • 4/S/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Rozwój spółki poprzez uruchomienie produkcji innowacyjnego zawiasu do stolarki PCV, „WALA” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie House of Skills
  • D3/H/MAŁOPOLSKIE-, Technologia przetwarzania i modyfikacji odpadów poprodukcyjnych oraz pokonsumeckich na bazie folii polietylenowych mocno zadrukowanych i laminowanych. , Hurtownia Tworzyw Sztucznych ” GRANULAT-BIS” Marcin Chmielarz, Dla tego wniosku ogłoszono środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener HR: Marek Herra. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji Homo Creatore
  • 3/J/ŚLĄSKIE-, skuteczne zaimplementowanie i komercjalizacja innowacji produktowej nowej generacji modyfikatorów smaku wytwarzanych poprzez wykorzystanie innowacji procesowej z zastosowaniem automatycznej linii do komponowania aromatów płynnych i nowoczesnego systemu sterowania linią produkcyjną, AGRO FOOD SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Marek Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Schenk Institute
  • 5/A/MAŁOPOLSKIE-, Budowa nowych dróg z wykorzystaniem własnej, innowacyjnej technologii konstrukcji warstwy wiążącej oraz podbudowy bitumicznej, wykonane z udziałem innowacyjnych procesowo urządzeń., MIXBUD KONTRAKTY SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku ogłoszono subwencję na gry strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Avenhansen
  • 4/L/ŚLĄSKIE-, Wejście na nowe rynki dzięki nowej ofercie: wtyczka G, uni-schuko i gniazda komputerowe., MROWIEC SPÓŁKA CYWILNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Wojciech Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Profess