Rekomendacje – firmy szkoleniowe z efektywności osobistej – Training School

Ranking dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej wniosków w ramach grantów Hiszpańskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • D1/K/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Inwestycja polegająca na budowie opartej o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne warsztatu diagnostyczno naprawczego z stanowiskami wraz z kompleksowym wyposażeniem opartym o szereg innowacyjnych rozwiązań funkcjonujących nie dłuższej niż lata, oraz zakupie bezdotykowej myjni stanowiskowej z innowacyjnymi rozwiązania ekologicznymi, procesowymi, IT, drogą do sukcesu firmy poprzez wdrożenie nowych procesów, usług oraz udoskonalonych produktów, , ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY TECH-MA II Dorota Sularz, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na symulacje team building. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • 6/G/MAŁOPOLSKIE-, Zakup innowacyjnych urządzeń, twórcza implementacja i komercjalizacja innowacyjnego procesu usług rehabilitacyjnych obejmujących reedukację chodu i tlenoterapię., GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ODNOWY I REHABILITACJI MODERN-REH S.C. MARCIN SZYCA, MARIUSZ SZYCA, JAKUB KRASZEWSKI, Dla tego projektu zatwierdzono subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Homo Creatore
  • 6/N/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Cyfrowe projektowanie i bezpośrednia korekta uśmiechu jako innowacyjna usługa stomatologiczna (DSDIR – digital smile design and immediate reconstruction) , ESTIMA STOMATOLOGIA ESTETYCZNA IWONA PTAK-LATOCHA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Profess
  • 5/C/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnych technologii naprawy wtryskiwaczy z bezinwazyjną metodą ich diagnozowania, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „GÓRA” SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Herra. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie ODiTK
  • F7/B/ŚLĄSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy poprzez przystosowanie do potrzeb na rynek ulepszonych produktów i nowych usług, Józefa Szulc – MIDI MANUFAKTURA, Dla tego aplikacji przyznano subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 2/H/MAZOWIECKIE-, Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup innowacyjnej mobilnej frezarki CNC oraz innowacyjnego mobilnego urządzenia do natryskiwania płomieniowego naddźwiękowego różnych proszków oraz oprogramowania CAD5/C/ZACHODNIOPOMORSKIECAM , TRELA KATARZYNA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe METAL WELDING SERVICE, Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Certes
  • H1/E/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, kompleksowe przygotowanie produkcji innowacyjnych żaluzji fasadowych., DROMA ZBIGNIEW WŁOSEK, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dotację na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Skała. Zalecane w instytucie IBD Business School