Referencje – trenerzy z kreatywności – Integra House

Lista wygranych wniosków w programie grantów Norweskiego Grantu Badawczego:

  • 9/C/MAZOWIECKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacyjnej usługi w placówce świadczącej usługi okulistyczne, która pozwala na badanie przepływu krwi w naczyniach siatkówki oraz chariokapilarach bez użycia środka kontrastowego, SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. CZESŁAW AUGUSTYN, Dla tego wniosku przyznano dotację na gry team building. Zalecane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje firma szkoleniowa Profess .
  • AG8/X/ZACHODNIOPOMORSKIE-, wzrost konkurencyjności sektora MŚP poprzez automatyczna reorganizacja innowacyjnych produktów prozdrowotnych, CZANIECKIE MAKARONY , Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na symulacje team building. Rekomendowany trener HR: Mateusz Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie House of Skills
  • G7/K/LUBUSKIE-, unowocześnienie do produkcji nowej generacji przewodowych wyrobów kompozytowych Fe6/N/POMORSKIECu, „ELTRON-KABEL” SPÓŁKA JAWNA, KRZYSZTOF RUTKOWSKI, TADEUSZ RUTKOWSKI, Dla tego aplikacji przyznano dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Skała. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Mindlab
  • G9/Y/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Utworzenie innowacyjnej myjni bezdotykowej w Katowicach., P.U. LIFE Jacek Janik, Dla tego projektu przyznano finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener HR: Wojciech Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie Schenk Institute
  • C0/Y/ŚLĄSKIE-, Innowacyjny rozwój Spółki METAL-SYSTEM Sp. z o.o. w Myszkowie w oparciu o zakup innowacyjnych maszyn, ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH METAL-SYSTEM SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Integra Consulting
  • AH2/L/ŚLĄSKIE-, Innowacyjny produkt jakim jest bezobsługowy terminal kasowy – urządzenia automatyki, umożliwiające zarządzanie pracą różnymi rodzajami stacji paliw poprzez specjalistyczne oprogramowanie., ALMAR IT SPÓŁKA KOMANDYTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Tymochowicz. Zalecane w spółce Avenhansen
  • B5/K/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Stworzenie telewizyjnego studia emisyjnego i montażowego w standardzie K, SFERA TV SP Z O.O., Dla tego wniosku zaakceptowano środki na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Marek Grzesiak. Zalecane w firmie Avenhansen