Referencje – firmy szkoleniowe z negocjacji – Consulting Partners

Ranking nagrodzonych wnioskodawców w ramach grantów Francuskiego Grantu Akademickiego:

  • E6/S/DOLNOŚLĄSKIE-, EKONOMIZACJA BUDOWLANEJ MATY DRENAŻOWO-KOMPENSUJĄCEJ, RENOPLAST SA, . Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie Training Partners
  • 7/C/PODLASKIE-, macierzowe przeorganzowanie do produkcji i uruchomienie sprzedaży dwóch innowacyjnych produktów przeznaczonych do intensywnej szkółkarskiej uprawy drzew i krzewów., „INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS” SP Z O.O., Dla tego wniosku zatwierdzono dotację na symulacje biznesowe. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • CF3/F/LUBELSKIE-, Rozwój przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnego zautomatyzowanego procesu znakowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem innowacyjnej internetowej aplikacji do projektowania D., Tomasz Chmielniak Media , Dla tego aplikacji ogłoszono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Akademia przygoda
  • A6/H/ŁÓDZKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i pomiarowych celem uzyskania przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku uszczelnień mechanicznych., ANGA USZCZELNIENIA MECHANICZNE SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Nęcki. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Instytut Rozwoju Biznesu
  • 1/Y/ZACHODNIOPOMORSKIE-, wdrożenie technologii renowacji rurociągów metodą rękawów z włókna szklanego nasączanych żywicą utwardzaną promieniami UV do renowacji rurociągów., eurotrex Sp. z o.o., Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na gry team building. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • HH8/O/ŁÓDZKIE-, wprowadzenie innowacji procesowej w spawaniu hybrydowym poprzez użycie Fiber-Lasera równolegle z łukiem elektrycznym, CNC PRO Radosław Kucharski, Dla tego zgłoszenia przyznano subwencję na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Marek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Training Partners
  • E9/B/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnej technologii produkcji wybranych akcesoriów dachowych, obejmującej wszystkie niezbędne elementy związane z bezpieczeństwem oraz prawidłowym funkcjonowaniem przy obsłudze kominiarskiej poszycia dachu, w układzie zautomatyzowanego gniazda produkcyjnego., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE EKSPORT-IMPORT Marek Bylica, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dofinansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Integra Consulting
  • F0/R/MAŁOPOLSKIE-, ekonomizacja innowacyjnej linii do produkcji suplementów diety i wyrobów medycznych., WORLD – MEDICAL SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku zatwierdzono środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Batko. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Brainstorm
  • H4/M/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Rozwój przedsiębiorstwa Adpol Adrian Dzielawski poprzez budowę nowej restauracji i bazy noclegowej oraz zakup maszyn., F.H.U. „ADPOL” ADRIAN DZIELAWSKI, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Nęcki. Zalecane szkolenia w instytucie Certes