Projekty team building – nagrodzeni klienci

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy gorąco składamy wyrazy wdzięczności (oraz przesyłamy wymienione poniżej prezenty) za zaangażowanie na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który analizowali nasi trenerzy Baldwin Dziubdziela, Roman Olechowski, Dariusz Andrzejewski i Arkady Krakowiak w quizie Zabawy Integracyjne

  • Marian Walicki, Kartograf, Brodnica, dostaje od nas zaproszenie na panel dyskusyjny „Czas pracy – planowanie i rozliczanie (szkolenie elearningowe)” lub wyjazd team building a ponadto publikację „ABC reumatologii”
  • Mikołaj Pietraszek, Rzeczoznawca budowlany , Zarzecze, zapraszamy gratisowo na trening „ autoprezentacja” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo wydawnictwo „Cenzura w dawnej Polsce: między prasą drukarską a stosem”
  • Ambroży Cimoch, Kapitan statku morskiego , Sulęczyno, przyznajemy rabat na trening „ marketing usług rynku pracy ” lub wyjazd integracyjny a dodatkowo publikację „Mity narodowe. Lechiada”
  • Adolf Majerski, Autor tekstów reklamowych, Skoki, zdobywa wejściówkę na wykład „Komunikacja” lub zabawę i grę integracyjną a także książkę „Modelowanie rozległych systemów informacyjnych”
  • Zbi-gniew Surdykowski, Inżynier mechanizacji rolnictwa, Żurawica, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „zarządzanie talentami” lub szkolenie integracyjne i wydawnictwo „Prawo finansów publicznych sektora samorządowego”
  • Tymoteusz Gąsior, Socjolog, Józefów nad Wisłą, przyznajemy rabat na panel dyskusyjny „kształtowanie własnej „marki” dla kadry zarządzającej” lub imprezę i zabawę team building oraz wydawnictwo „Rachunkowość w jednostkach samorządu terytorialnego. Plany kont, ewidencja, sprawozdawczość”
  • Nikodem Piotrowski, Florysta , Trzebnica, wygrywa bilet na program e-learning „Komunikacja interpersonalna z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (gra szkoleniowa)” lub event motywacyjny i publikację „100 zabaw dla dzieci 3-letnich”