Oryginalna gra na szkolenia motywacyjne – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w naszym katalogu szkoleń dla branży MŚP, organizacji nie działających dla zysku i sektora publicznego od ostatniego miesiąca przedstawiamy grę team building: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w jazda na deskorolce zespołowo (Wstępna nazwa zabawy jest do korekty – niemniej wyraża sens zadania.)
Oferowaną grę wykorzystujemy na warsztatach z twórczego analizowania problemów, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Dominujące jej przeznaczenie to Kursy Z Zarządzania.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia gry: Chile
Czas prowadzenia jednej sesji: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: zestaw ocgraniaczy – sztuk dwie, szufla – sztuk cztery, taborety biurowe – sztuk dziesięć, trochę grejpfrutów, paczka zielonych farbek, kieliszek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Wyspa Day Spa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Convert Paper spółka z o.o. S.K.A., Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota, MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne „REMPOLGER” Jerzy Ajnbacher, Arkadiusz Kucharski „ATUT”, Z-d Poligraficzny Super Print s.c. A. Stanek W . Pływaczyk, Gmina Pobiedziska, Gmina Kobyla Góra, Gmina Rokietnica, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Artystów Grawiton, „Artbale” Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki”, Fundacja Ochrony Zabytków i Dzieł Sztuki Fidzisz , Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Społeczne Towarzystwo Oświatowe , Stowarzyszenie Integracja, Przedsiębiorczość, Edukacja , Stowarzyszenie Mieszkańców Warszawskiego Starego i Nowego Miasta , Stowrzyszenie Geografów Polskich, Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była także organizowana na studiach doktoranckich „”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom nabywającym certyfikację rekomendujemy opracowania:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego-Malcolm McDonald
 • Bądź liderką-Courtney Lynch, Angie Morgan
 • Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych?- Robert Krool, Waldemar Podel
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Leksykon przedsiębiorcy-Wacław Smid, Wacław Śmid
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Ulanów, pensjonat SofitelVictoria, ulica Gdańska 8
  Koszt certyikacji: 2500 PLN +23% VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny w ratach – cztery rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest obiad. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Krem z aromatycznych prawdziwków serwowany z ziołowymi grzankami . Drugie danie: Sznycelki cielęce z ziemniaczanym chrustem i mieszanką sałat. Deser: Aromatyczne ciasto kakaowe przełożone marmoladą z moreli. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.