Oryginalna gra na szkolenia biznesowe – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio gier dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji państwowej od przyszłego roku udostępniliśmy grę biznesową: Komiczne bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w paintball-zdobywanie bunkra przeciwnika (Roboczy tytuł symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast pokazuje istotę tego modułu.)

Oferowaną symulację przeprowadzamy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Najbardziej podobają nam się wyjazdy HR

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Tematyka symulacji: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia praw autorskich: Norwegia
Czas trwania kompletnego modułu: godzina
Liczba uczestników: od 5, nie więcej niż 16.
Wyposażenie do gry: materac dmuchany – sztuk sześć, szczypce do cięcia i łamania glazury – sztuk cztery, kasetki na pieniądze- sztuk sześć, trochę jajek, paczka lazurowych markerów, szczoteczka do warzyw

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„STANJAN” Lech Gawłowicz, GETWELL Mariusz Cierniak, PANI TERESA MEDICA SPÓŁKA AKCYJNA, „DAGAT-ECO” P. Gulczewski, A. Torka, D. Gulczewska, M. Kupczak Spółka jawna, Zakład Projektowo – Budowlany „PROJEKTOBUD” Kępno Andrzej Połomski, MM Projekt sp. z o.o., Laboratorium Usługowo-Badawcze Biochemik sp. z o.o., Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina i Miasto Krajenka, Gmina Damasławek, Gmina Kępno, Stowarzyszenie Artystyczne Mózg, Fundacja Alla Polacca, Fundacja Polskie Młodzieżowe Mini – Przedsiębiorstwa , Polski PEN Club, Stowarzyszenie „Akademia Pełnego Zaangażowania”, Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie Orlego Lotu, Stowarzyszenie Walki z Nudą , Towarzystwo Miłośników Historii, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Muzealnictwo, konserwacja”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom kupującym licencję proponujemy następujące lektury:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Istotą przywództwa jest rozmowa-Robin Ryde
 • Do roboty!- Steven Pressfield
 • Organizacja Zachowań Zespołowych-Piotr Wróbel, Ryszard Rutka
 • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Jeżów, hotel Myśliwski Radziwiłłów, ulica Próżna 113
  Cena warsztatu: 1200 PLN +23% VAT. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Pieczarki panierowane. Zupa: Kremowa zupa grzybowa z tymiankiem i kluskami kładzionymi. Drugie danie: Tradycyjna rolada śląska, kluski śląskie, ziemniaki z koperkiem, bukiet sezonowych surówek . Deser: Puszysty sernik domowego wypieku podany z wiśniami na gorąco oblany czekoladą w akompaniamencie swojskiej bitej śmietany. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.