Opinie – trenerzy z zarządzania – Ośrodek Treningu

Baza nagrodzonych projektów w ramach dotacji Brytyjskiego Grantu Innowacyjnego:

  • A9/R/ŁÓDZKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnych usług projektowych drogą do wzrostu konkurencyjności firmy, EDS POLSKA SA, Dla tego projektu zaakceptowano subsydia na symulacje team building. Proponowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje IBD Business School .
  • H3/T/OPOLSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnej linii do utylizacji popiołów krzemionkowych ze spalania węgla kamiennego, z zastosowaniem metody solidyfikacji, celem produkcji betonowo – kompozytowych płyt drogowych., PARK INNOWACJI I PRZEMYSŁU SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku przyznano subsydia na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Grzesiak. Zalecane szkolenia w agencji Mindlab
  • 8/G/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy Technomex poprzez unowocześnienie innowacyjnego i kompleksowego programu rehabilitacji kończyny górnej. , PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „TECHNOMEX” SP Z O.O., Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Batko. Zalecane szkolenia w spółce Homo Creatore
  • H1/J/ZACHODNIOPOMORSKIE-, Zakup innowacyjnej giętarki CNC wraz z maszyną towarzyszącą, tokarką CNC., ZAKŁAD PRODUKCYJNO – USŁUGOWY WAZMET SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji House of Skills
  • –0/L/PODLASKIE-, Rozwój potencjału konkurencyjności i innowacyjności firmy, dzięki wdrożeniu innowacji produktowej i procesowej w oparciu o nabyte urządzenia i oprogramowanie., Pagomet SA, Dla tego wniosku zatwierdzono subwencję na gry strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Santorski. Zalecane szkolenia w fundacji Mindlab
  • A3/M/MAŁOPOLSKIE-, Rozwój Spółki poprzez zakup i kompleksowe przygotowanie innowacyjnej technologii diagnostycznej i szkoleniowej z zastosowaniem ultrasonografii w diagnostyce obrazowej., MEDICA SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Herra. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Berndson
  • 4/G/KUJAWSKO POMORSKIE-, poprawa konkurencyjności firmy Unigreg Energia Sp. z o.o. dzięki wprowadzeniu na rynek nowej nieoferowanej przez konkurencję usługi opartej na zakupie i wdrożeniu innowacyjnego mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy xkVA, Unigreg Energia Sp. z o.o., Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji House of Skills
  • C5/O/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Innowacyjne centrum konstruktora z klocków typu Lego, EF NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu ogłoszono dofinansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener HR: Andrzej Skała. Zalecane w spółce Certes