Opinie – trenerzy z innowacyjności – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Lista dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej projektów w programie subwencji Islandziego Grantu Innowacyjnego:

  • 0/X/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, wdrożenie innowacyjnej w skali świata nakrętki do wód i napojów gazowanych oraz niegazowanych z funkcją antysabotażową szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w branży., MIKA SPÓŁKA CYWILNA, . Dla tego projektu przyznano dotację na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener HR: Piotr Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Akademia przygoda
  • 4/W/MAŁOPOLSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnej technologii produkcji etykiet w celu zaoferowania na rynku skrojonego na miarę produktu, TOMEX TOMASZ WOŹNICZKO, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subsydia na gry biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje firma CS JET oraz jej szef Szymon Kudła .
  • HC8/X/ŚLĄSKIE-, twórcza implementacja innowacyjnych technik medycznych – hybrydowa sala operacyjna., PAWEŁCZAK – SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SP Z O.O., Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Certes
  • E6/X/ŚLĄSKIE-, skuteczne zaimplementowanie medycyny integracyjnej poprzez uruchomienie innowacyjnych usług w obszarze medycyny , Małgorzata Molenda Qimed. com, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Marek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Instytut Rozwoju Biznesu
  • 9/C/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Poprawa konkurencyjności firmy poprzez zakup linii diagnostycznej oraz myjni samochodowej w innowacyjnej technologii., BEDNARZ ZBIGNIEW STACJA PALIW PŁYNNYCH BZ, Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na gry biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Skała. Zalecane w fundacji Progress project
  • BF3/G/PODKARPACKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek innowacyjnych słupów7/U/LUBUSKIEżerdzi kompozytowych poliestrowo-szklanych o zwiększonej wytrzymałości, ENERGY COMPOSITES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Marek Grzesiak. Zalecane w fundacji IBD Business School
  • H9/C/KUJAWSKO POMORSKIE-, wdrożenie innowacyjnych akcesoriów z branży kolekcjonerskiej, w tym dla osób niewidzących i niedowidzących oraz dzieci. , FISCHER SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku ogłoszono subwencję na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Profess
  • D4/T/LUBUSKIE-, Druk zabezpieczonych hologramem i zmiennym numeratorem innowacyjnych opakowań farmaceutycznych oraz etykiet typu peel-off przy % inspekcji i zapewnieniu jakości, ASTER JACEK HUĆ, Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Profess
  • 0/Y/POMORSKIE-, wdrożenie innowacyjnej technologii hartowania szkła w celu wprowadzenia do oferty nowych wyrobów i zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku międzynarodowym., Przedsiębiorstwo Handlowe AKCES Lachowicz Krzysztof, Dla tego projektu ogłoszono dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Tymochowicz. Zalecane w fundacji Brainstorm