Oceny – firmy szkoleniowe z efektywności osobistej – Akademia Rozwoju Biznesu

Lista zgłoszonych projektów w programie dotacji Holenderskiego Grantu Badawczego:

  • C4/E/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnej technologii przetarcia drewna okrągłego sposobem na podniesienie konkurencyjności firmy, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE „KOCOŃ”, SPÓŁKA JAWNA KOCOŃ KRZYSZTOF, KOCOŃ JAKUB, Dla tego zgłoszenia przyznano subwencję na symulacje szkoleniowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje trener mający dobre opinie.
  • D1/N/MAŁOPOLSKIE-, Modernizacja parku maszyinnowacyjnego firmy Reha-Bed sp. z o.o. w celu wprowadzenia innowacji procesowej wytwarzania produktów oraz wprowadzenia do oferty innowacyjnego produktu., REHA-BED SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu zaakceptowano dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • 5/P/POMORSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnego systemu silosów zarządzanego komputerowo do masowej produkcji pieczywa., Piekarnia „BREL” S.C. Froś Grzegorz, Froś Katarzyna, Dla tego wniosku zatwierdzono dotację na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Nęcki. Zalecane w fundacji Akademia przygoda
  • H3/X/LUBELSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnej usługi terapii bólu z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych., PORADNIA SPECJALISTYCZNA GRUNWALDZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu zaakceptowano środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Nęcki. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • E0/H/PODLASKIE-, poprawa konkurencyjności Spółki dzięki wdrożeniu innowacyjnej w skali świata technologii produkcji torebek papierowych., AP HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku przyznano subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Nęcki. Zalecane w firmie Instytut Rozwoju Biznesu
  • G0/C/LUBELSKIE-, Innowacyjna technologia procesu wytwarzania chłodu, ciepła i energii elektrycznej zastosowana do produkcji piwa w nowo utworzonym lokalnym mini browarze piwnym w Jaworznie, BURY ROBERT AGENCJA REKLAMOWA ” TEXT- ART”, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Batko. Zalecane szkolenia handlowe w fundacji Training Partners
  • B5/M/ŁÓDZKIE-, Uruchomienie innowacyjnej technologii obróbki metali oraz produkcji form rdzeni odlewniczych do wentylowanych tarcz hamulcowych wraz z systemem podgrzewania tych form w trakcie procesu odlewania., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „PEGAS” S.C. J.GĄSIOR, J.P.P. PAULUKIEWICZ, Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Herra. Zalecane w fundacji Schenk Institute