Nietypowa symulacja na szkolenia dla menedżerów – certyfikacja

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji niekomercyjnych i jednostek samorządowych od przyszłego miesiąca promujemy symulację integracyjną: Wieloosobowe zawody w niezwykłym wariancie gry w Wieczór Hollywood (Wstępna nazwa gry jest do korekty – ale odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Oferowaną symulację stosujemy na programach z podejmowania decyzji, z asertywności i na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Najczęstsze jej przeznaczenie to Symulacje Negocjacyjne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Hiszpania
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 16.
Wyposażenie do gry: kijki nordic walking – sztuk cztery, pistolet do silikonu – sztuk siedem, – sztuk pięć, trochę buraków, paczka czerwonych karteczek, wylewka do baterii

REFERENCJE
Anna Stachowicz Apteka „Pod Złotą Wagą”, CX-80 POLSKA Agata Nadera, Dariusz Nadera sp.j., Well Done Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Indywidualna praktyka stomatologiczna Piotr Hernacki, ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., „MOBILUS MOTOR” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Utal sp. z o. o., Powiat pleszewski, Miasto Puszczykowo, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich”, Centrum Informacyjno – Konsultacyjne do spraw Dzieci Zdolnych przy SPPP „Uniwersytet dla Rodziców”, Fundacja Spełnionych Marzeń , Polskie Towarzystwo Anestezjologii Intensywnej Terapii , Społeczny Instytut Ekologiczny , Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Pomocy Dziewczętom im. Eleonory Motylowskiej, Stowarzyszenie Sadyba , Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Architektura, planowanie przestrzenne miejskie i regionalne”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem nabywającym certyfikację rekomendujemy następujące pozycje literaturowe:

 • Mikroekonomia jakiej jeszcze nie było-Robert H. Frank
 • Keynes kontra Hayek-Nicholas Wapshott
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Finanse dla niefinansistów-Krzysztof Bednarz
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi w otoczeniu międzynarodowym-Sylwia Białas
 • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych-Tom Boydell, Malcolm Leary
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Ćmielów, obiekt konferencyjny Magellan, ulica Rolna 43
  Cena programu: 1100 złotych +23% VAT. Proponujemy opcję płatności w ratach – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej z chrupiącą grzanką czosnkową. Zupa: Żurek z jajkiem. Drugie danie: Kurczak duszony w białym winie w sosie śmietanowym i zielonym groszkiem podany z makaronem . Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .