Nietypowa gra na szkolenia i imprezy – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niedochodowych i administracji państwowej od tego roku promujemy symulację szkoleniową: Drużynowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Wywiad Z Wampirem (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej odzwierciedla sens tego modułu.)
Powyższą grę realizujemy na szkoleniach z planowania sytuacyjnego, z radzenia sobie ze stresem oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Treningi Ze Sprzedaży.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres ćwiczenia: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia licencji: Islandia
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksymalnie 17.
Niezbędny sprzęt: narty – sztuk pięć, szpachelka żagiel – sztuk osiem, zszywacze- sztuk siedem, trochę brzoskwini, paczka srebrnych karteczek, ceramiczna obieraczka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Meridion spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Stawoj Plus” sp. z o.o., Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Tadeusz Ukleja, PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, Zelka Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Andrzej Kaczmarek Spółka Komandytowa, KAS-BOKS sp. z o.o., Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Murowana Goślina, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, Powiat Średzki, Fundacja No Local, Fundacja Kultury Oświaty i Turystyki KOT , Fundacja Pomocy Chorym na Padaczkę „Neuronet”, Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny „Michael”, Stowarzyszenie „Możesz więcej” (dawniej Społeczne Towarzystwo Pomocy Geriatrii), Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, Stowarzyszenie Obywatelskie SALWATOR, Stowrzyszenie Geografów Polskich, Towarzystwo „Nasz Dom”, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była także przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo wspólnotowe/unijne”

BIBLIOTECZKA:
Instrukturom chcącym prowadzić grę polecamy pozycje literaturowe:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Planeta Korporacja-Maciej Balcerzak
 • Dotyk Midasa-Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Zaniemyśl, zamek Maxima, ulica Chodecka 44
  Koszt certyikacji: 3000 PLN plus podatek VAT. Dajemy możliwość płatności w ratach – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: Deska serów zachodnich z winogronami i bagietką . Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: Pieczony z płatkami mozzarelli i pomidorem filet z kurczaka, z frytkami i sałatką z ogórka świeżego . Deser: Banan w cieście smażony polany czekoladą. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .