Kolejna symulacja na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji NGO i sektora publicznego od kolejnego kwartału promujemy grę biznesową: Drużynowe bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w majsterkowanie na polanie (Roboczy tytuł gry jest na razie roboczy – jednak odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Tą grę stosujemy na treningach z zarządzania, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia Dla Trenerów.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres tematyczny tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia licencji: Wielka Brytania
Czas prowadzenia: jeden dzień
Liczba uczestników: od 8, nie więcej niż 19.
Wyposażenie do gry: kij do unihokeja – sztuk cztery, kątownik budowlany – sztuk dwie, taśmy dwustronne- sztuk pięć, trochę soków, paczka kremowych mazaków, korkociąg

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
PL. architekci Sp. z o.o., V&P Agencja Reklamowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , EDEN BIS ANDRZEJ OSIECKI, ZBIGNIEW MAZUR SPÓŁKA JAWNA, Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Samir Ibrahim, NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Grzegorz Cieślarski PHP TEX-BIS, AGPOL Oleszczuk Spółka komandytowa, VISUS-KAL sp. z o. o. , Powiat Ostrzeszowski, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Bona Fide. Stowarzyszenie Wielkopolan, Fundacja Transmisja, Fundacja Na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce , Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Przyjaciół KĄTA, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Akademickich i Ekorozwoju „Progres”, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Gra była też rozgrywana na studiach podyplomowych „Elektrotechnika”

LITERATURA:
Osobom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy pozycje książkowe:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Dzieci szczęścia-Herman Scherer
 • Zmień myślenie a zmienisz swoje życie-Brian Tracy
 • Jednominutowy Menedżer
 • 12 dyscyplin doskonałego przywództwa. W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty-Peter Chee, Brian Tracy
 • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Międzyrzecz, pensjonat Nosalowy Dwór, ulica Łochowska 44
  Cena programu: 2700 złotych brutto. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – sześć wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Hiszpańska tortilla z czterech jaj podawana z frytkami. Zupa: Tradycyjny bulion z makaronem. Drugie danie: pieczony filet z łososia, podany w bulionie na cytrynowej trawie, w asyście ziemniaków i świeżego szpinaku. Deser: Lodowa fantazja, czyli lody z sosem karmelowym wzbogacone owocowym bukietem. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.