Kolejna symulacja na szkolenia biznesowe – kurs trenerski

Informujemy, że w naszym katalogu szkoleń dla branży MŚP, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji państwowej od następnego miesiąca posiadamy grę menedżerską: Szkoleniowe bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w Przeciąganie Liny (Roboczy tytuł tej gry jest do korekty – niemniej wyraża sens tej sesji.)
Oferowaną symulację stosujemy na programach z innowacyjnego myślenia, z zarządzania czasem i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej przeznaczenie to Licencjonowane Gry Symulacyjne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia licencji: Szwajcaria
Czas prowadzenia samej symulacji bez omówienia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 8, do 19.
Wyposażenie do gry: zestaw 3 bul – sztuk dziesięć, kosiarka – sztuk dziewięć, kalendarz- sztuk cztery, trochę czekolad, paczka zielonych markerów, półka łazienkowa

REFERENCJE
SQMStudio Mączyński Pietrowski Spółka Jawna, INTER GLOBAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ,,PROFESJONAL’’ Prywatny Gabinet Lekarski , PRO-MOLD-EPS Przedsiębiorstwo Produkcji Form Sergiusz Skrzypczak, Jan Grad sp. z o. o., KRISPOL sp. z o.o., Drukarnia Maciaszczyk – Dorota Maciaszyk, Powiat Wolsztyński, Miasto Poznań, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich , Lubelskie Stowarzyszenie Kultury „Pro Kultura”, Fundacja Im. Profesora Mojżesza Schorra, Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS , Polskie Stowarzyszenie Miłosników Gier i Łamigłówek „Sfinks” , Stowarzyszenie Członków Wspólnot Mieszkaniowych – Powiśle, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Młodego Piłkarza UKS BRÓDNO, Stowarzyszenie Wydawców Polskiej Niezależnej Prasy Lokalnej , Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była także wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Kształcenie zawodowe i techniczne”

OPRACOWANIA:
Konsultantom kupującym licencję polecamy tytuły:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania-Jerry Harvey
 • Kompetencje a wartość przedsiębiorstwa-Grzegorz Urbanek
 • 60 – sekundowy lider. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach-Phil Dourado
 • Zwycięskie opowieści-Peter Guber

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Radzymin, ośrodek Mały Rzym, ulica Zabłudowska 12a
  Opłata za jedną osobę: 1100 PLN brutto. Dajemy opcję płatności w ratach – osiem rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: matias na jabłkowo-morelowej sałacie . Zupa: Grzybowa polewka kresowa z naleśnikowymi wstążkami. Drugie danie: Roladki ze szpinakiem, talarki ziemniaczane, zestaw surówek. Deser: Sernik kumy z sosem malinowym. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.