Innowacyjna zabawa na szkolenia firmowe – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen non profit i administracji państwowej od następnego roku posiadamy grę biznesową: Absurdalne mistrzostwa w autorskim wariancie gry w Sumo (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak pokazuje przebieg zadania.)
Powyższą symulację polecamy na programach handlowych, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Najczęstsze jej użytkowanie to Interpersonalne Gry Menedżerskie .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka symulacji: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia gry: Japonia
Czas prowadzenia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 18.
Wyposażenie do gry: łóżko polowe – sztuk dziesięć, kielnia sztukatorska – sztuk osiem, poduszki do pieczątek- sztuk pięć, trochę musli, paczka kakaowych nalepek, nakładka sedesowa dziecięca

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
CAŁKA PLUS-DRUK NA WSZYSTKIM JOANNA CAŁKA , Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLTOM Jadwiga Janicka, „BROS” Jarosław Siekański, Andrzej Górczak Spółka jawna, Quercus Sp. z o.o., FHU „JUTOR” Spółka Jawna K i R Józefowicz, MEBLE ELMAR-Jerczyńscy sp.j., MS Maciej Szperliński, Gmina Pniewy, Powiat Jarociński, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Gmina i Miasto Pyzdry, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, Akat – Fundacja Ziemia Gościnna dla Wszystkich, Fundacja Przyjaciół Dzieci „Ariadna”, Polski Związek Tenisowy, Regionalne Stowarzyszenie „Centrum Integracji Społecznej”, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Warszawska Szkoła Zdrowia, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była również przeprowadzana na studiach doktoranckich „Geografia”

LEKTURY:
Trenerem nabywającym certyfikację polecamy opisane poniżej opracowania:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Ewaluacja talentu-Tony Davis
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Kryzys – punkt zwrotny w życiu-Guido Kreppold
 • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Turobin, obiekt konferencyjny Arłamów, ulica Surowieckiego 20
  Opłata za uczestnictwo: 1500 zł netto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – sześć miesięcznych rat.
  W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Włoska zupa minestrone z dodatkiem aromatycznego pesto z bazylii oraz tartym parmezanem. Drugie danie: Połówka kaczki pieczona z jabłkami podana z ziemniakami grillowanymi z ziołami w duecie marchewki glazurowanej w miodzie. Deser: Mus z ciemnej czekolady z dodatkiem kon¬tury wiśniowej. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.