Innowacyjna zabawa na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio programów dla branży małych firm rodzinnych, organizacji niezarobkowych i urzędów publicznych od przyszłego miesiąca promujemy grę biznesową: Szkoleniowe rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w szczudła (Roboczy tytuł zabawy jest do korekty – niemniej odzwierciedla istotę tej sesji.)
Tą grę wykorzystujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej przeznaczenie to Warsztaty Z Zarządzania Projektem.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia symulacji: Norwegia
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksymalnie 17.
Lista potrzebnego sprzętu: uprząż wspinaczkowa – sztuk dwie, wizrek drzwiowy – sztuk siedem, zszywacz- sztuk cztery, trochę kawy zbożowej, paczka bananowych nalepek, otwieracz do puszek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Milk&Sugar – visual creation and web solutions, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, Usługi dźwigiem samochodowym Renata Lewandowska, ‘AS’ Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Agnieszka Szymańska-Kaczyńska, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Langaz-Lanko” Andrzej Langowski, Handel i Usługi Budowlane Wróbel Krzysztof, Województwo Wielkopolskie, Powiat Grodziski, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, „Łódzki Dom Kultury”, Fundacja dla Szpitala Położniczo – Ginekologicznego przy ul. Madalińskiego, Fundacja Sue Ryder, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Rzymskokatolicka Parafia św. Wawrzyńca, Stowarzyszenie Domy Weterana Żołnierzy AK i Szarych Szeregów, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów NADZIEJA, Stowarzyszenie Samopomocy – Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Stosunki międzynarodowe, europeistyka, ..”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom kupującym licencję polecamy lektury:

 • Biznesplan. Model najlepszych praktyk-Jerzy Skrzypek
 • Złoty Spisek-Ferdinand Lips
 • Koniec świata menedżerów-Andrzej K. Koźmiński
 • Jak zadbać o własne finanse?- Marcin Iwuć
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Gręboszów, hotel Windsor, ulica Okopowa 55
  Cena treningu: 3000 PLN netto. Oferujemy prawo uiszczenia ceny w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się obiad. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Chłodnik litewski z jajkiem. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Delikatny mus waniliowy z chrupiącą bezą i malinowym sosem. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.