Informacja – weryfikacja – Szkoła Dla Trenerów

Aktualności – weryfikacja – Szkolenie Trenerskie

W tym miejscu prezentujemy aktualne zadania egzaminacyjne dla uczestników kursu „Szkoła Trenerów HR:

Obowiązkiem kandydata w Szkole Trenerów jest analiza oczekiwań edukacyjnych załogi jednej z niżej wymienionych jednostek pozarządowych i fundacji, a w drugiej części zadania zorganizowanie dla tej jednostki kursu na najlepiej odpowiadający ich oczekiwaniom jeden z poniższych tematów.

Głównym elementem pracy powinien stać się temat ekspresowe kursy z asertywności

SZKOŁA TRENERÓW PROPONUJE DO TESTU RÓWNIEŻ NINIEJSZE TEMATY SZKOLENIA:

• Efektywna obsługa trudnego i wymagającego klienta
  • Obudź swoją kreatywność! warsztat rozwoju kompetencji kreatywnego myślenia w biznesie
  • Zarządzanie sobą w czasie – jak zorganizować sobie pracę i ograniczyć stres ?
  • Po pierwsze pracownik – zarządzanie energią, motywacją i wydajnością pracowników

BAZA PODMIOTÓW DLA KTÓRYCH MOŻLIWE JEST REALIZACJA SZKOLENIA:

• RYBNICKI KLUB PIŁKARSKI SZKÓŁKA PIŁKARSKA ROW W RYBNIKU
  • FUNDACJA OCHRONA ZDROWIA I REHABILITACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  • LUDOWY KLUB SPORTOWY „WARTA” KAMIEŃSKIE MŁYNY
  • FUNDACJA SŁUŻBY ZDROWIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W SZCZECINIE
  • FUNDACJA POMOCY SŁUŻBIE ZDROWIA
  • DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO
  • FUNDACJA PALIUM
  • LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „SPICHLERZ GÓRNEGO ŚLĄSKA”
  • STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 1 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W PRUDNIKU – „PRZYJAZNA JEDYNKA”
  • STOWARZYSZENIE RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI „RAZEM”