Decyzje – szkolenia z przywództwa – Training Institute

Ranking dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej wnioskodawców w ramach dofinansowań Szwajcarskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • 7/R/DOLNOŚLĄSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnych technologii renowacji, lakierowania i chromowania powierzchni metalowych przez firmę Lack – Service w Piekarach Śląskich, LACK SERVICE D.MISZUDA, A.NOWICZ SPÓŁKA JAWNA, Dla tego wniosku przyznano finansowanie na symulacje szkoleniowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia z przywództwa najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Mindlab .
  • D4/A/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności APR sp. z o.o. poprzez finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnej platformy informatycznej typu SaaS w zakresie audio i videomarketingu., APR SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu zatwierdzono subsydia na gry team building. Rekomendowany trener HR: Andrzej Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Certes
  • D9/C/MAŁOPOLSKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacji procesowych w produkcji wyrobów metalowych i z tworzyw sztucznych celem podniesienia konkurencyjności firmy., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „HEMAR” HENRYKA I MAREK MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Nęcki. Zalecane w fundacji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 4/E/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Całoroczny wyciąg do nart wodnych i wakeboardu z systemem automatycznej kontroli i kierowania ruchem WakeSys., AKADEMIA SPORTU STAWIKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subwencję na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Kudła. Zalecane w instytucie IBD Business School
  • F0/E/POMORSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy poprzez skoordynowane uruchomienie na rynek ulepszonych produktów i nowych usług, Józefa Szulc – MIDI MANUFAKTURA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Wojciech Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Certes
  • DC7/B/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, skuteczne zaimplementowanie produkcji innowacyjnych, wysokoelastycznych membran dyspersyjno-emulsyjnych dla branży budownictwa drogowego oraz kubaturowego w oparciu o własne prace badawcze., MIXBUD PATRYK BILKE, Dla tego projektu zaakceptowano subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Batko. Zalecane w spółce Certes
  • D5/W/OPOLSKIE-, Wytworzenie aplikacji mobilnej obejmującej nawigację po szlakach turystycznych, BWCG Mateusz Witański, Dla tego projektu zatwierdzono dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Integra Consulting