Decyzje – szkolenia z negocjacji – Ośrodek Doradztwa

Baza nagrodzonych wnioskodawców w ramach dofinansowań Kanadyjskiego Grantu Rozwojowego:

  • -F2/M/ŁÓDZKIE-, Rozwój firmy poprzez utworzenie innowacyjnego centrum badań diagnostycznych oraz ciągłego monitorowania stanu technicznego pojazdów. , JOLANTA CHACHULSKA-NIEDZIELA TECHCAR, Dla tego projektu ogłoszono środki na symulacje team building. Proponowane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • A5/I/MAZOWIECKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacji technologicznej w produkcji opakowań za pomocą wklejania elementów metodą wykrój do wykroju, CIESZYŃSKIE ZAKŁADY KARTONIARSKIE SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu zaakceptowano środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Mateusz Herra. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 5/G/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, unowocześnienie innowacyjnej e-usługi Inteligentny Menedżer Restauracji w firmie oraz innowacji nie technologicznych., PRO-IT SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia przyznano finansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Skała. Zalecane treningi menedżerskie w firmie GFKM
  • AA8/S/PODLASKIE-, Interaktywny asystent rehabilitacyjno-treningowy Medi-Pro, COMIT SA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku ogłoszono środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w firmie Training Partners
  • A5/Z/PODKARPACKIE-, Utworzenie nowoczesnej stacji kontroli pojazdów oraz warsztatu obsługowo-naprawczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą szansą na rozwój firmy., TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY TOMASZ DZIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji zaakceptowano środki na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Andrzej Kudła. Zalecane szkolenia w agencji Homo Creatore
  • BG6/R/MAŁOPOLSKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie PPUH Transcomplex Krzysztof Michalski, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE „TRANSCOMPLEX” Michalski Krzysztof, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono środki na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Berndson
  • G1/I/DOLNOŚLĄSKIE-, Stawiamy na innowacje, czyli wykonywanie innowacyjnego systemu ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem THERMA+DUO, FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WINDOOR- JAN OŹLAŃSKI, Dla tego zgłoszenia przyznano subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Skała. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w instytucie Berndson
  • 1/X/KUJAWSKO POMORSKIE-, wdrożenie nowoczesnych metod produkcji akcesoriów obuwniczych, „Fama Bis” Jerzy Radziejewski, Dla tego projektu przyznano finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Tymochowicz. Zalecane szkolenia w instytucie ODiTK